O nas

Nasza historia

Smacznie, zdrowo, kreatywnie… tak w skrócie można opisać 9 lat naszej historii. Oczywiście było by to spore niedopowiedzenie więc już pędzimy z wyjaśnieniami:

PEPE ROSSO to kreatywna firma cateringowa świadcząca kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju imprez oraz eventów zarówno prywatnych jak i firmowych.

Od powstania w 2010 roku wiele się w naszej firmie działo. Blisko 16 tysięcy zrealizowanych zamówień pomogło nam, na własnej skórze odkryć, że nie ma na tym świecie bardziej kreatywnej grupy ludzi, niż nasi Klienci. To właśnie dzięki Nim nasza oferta jest dziś tym czym jest. To dzięki ich zleceniom na realizacje usług cateringowych w najróżniejszych miejscach południowej Polski, tych bardziej tradycyjnych i tych zupełnie odjechanych, mogliśmy rozwinąć nasze kulinarne zamiłowanie.

Dlatego też do każdego przedsięwzięcia podchodzimy indywidualnie, proponujemy rozwiązania, pomagamy zaplanować menu oraz ustalić ilość potraw uwzględniając budżet oraz charakter imprezy. Jesteśmy elastyczni i konkurencyjni cenowo. Dysponujemy również sporą bazą naczyń i wyposażenia, a nasz zgrany i pełen kulinarnych indywidualistów zespół dołoży wszelkich starań żeby spełnić wszelkie Wasze oczekiwania, zarówno te kulinarne, jak i estetyczne.

W PEPE ROSSO przekraczamy granice smaku!

Jeżeli jesteście zainteresowani, chcielibyście dokładniej poznać nasza ofertę lub otrzymać wycenę, zapraszamy do KONTAKTU

Aktualności

Lipiec 15, 2022

Menu Dań Obiadowych Na Wynos 17-21 kwiecień

Poniedziałek 09.01 ZUPA: Jarzynowa z ziemniakami 6,00zł DANIA GŁÓWNE: 1.kotlet schabowy, ziemniaki z koperkiem, kapusta zasmażana 21,00ZŁ 2.tagliatelle z cukinią, suszonymi pomidorami i parmezanem 20,00ZŁ […]

więcej